۰
 
بازدید مسئولان از اردوهای جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
حسین عسگری مسئول بسیج دانشجویی استان البرز به همراه مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد کرج با حضور در جمع دانشجویان جهادگر این دانشگاه از روند برگزاری این طرح بازدید کردند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، دکتر حسین عسگری مسئول بسیج دانشجویی استان البرز به همراه حجت‌الاسلام فرید مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان البرز با حضور در جمع دانشجویان جهادگر این دانشگاه از روند برگزاری این طرح بازدید کردند.

دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی کرج هم اکنون در روستای اقبالیه واقع در شهرستان نظر آباد مستقر هستند و به ارائه خدمات جهادی به مردم این روستا مشغول هستند.

این دانشجویان در اردوی جهادی بیشتر فعالیت خود را در عرصه عمرانی و فرهنگی متمرکز کرده اند.

مشاهده توانمندی های دانشجویان جهادگر بسیار قابل تقدیر است


حجت الاسلام والمسلمین فرید مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد واحد کرج در این بازدید با اشاره به اینکه اردوهای جهادی منشاء خیر و برکت است، اظهار داشت: این اردو ها چه برای کسانی که در این اردو شرکت می کنند و چه برای مردم منطقه برکات ارزشمندی دارد.

وی با بیان اینکه این جهادگران بخشی از نارسایی های مناطق محروم را رفع می کنند، افزود: اردوهای جهادی حرکتی رو به جلو می باشد که مشاهده توانمندی های دانشجویان جهادگر بسیار قابل تقدیر است.حجت الاسلام والمسلمین فرید ادامه داد:کار های عمرانی و فرهنگی و...کار بسیار ارزشمند و فاخری است و تا زمانی که این اثر ماندگار می باشد، دعای خیر این مردم محروم پشت سر آنان است.

وی با بیان اینکه دانشجویان باید در این مقاطع وجود داشته باشند، گفت: دانشجویان باید با حضور در این اردو ها درک زندگی با مردم را تجربه کنند.

مسئول نمایندگی ولی فیقه در دانشگاه آزاد واحد کرج با اشاره به اینکه این دانشجویان جهادگر مدیران آینده کشور هستند، افزود: دانشجویان جهادگر با دیدن محرومیت مردم می توانند در زمانی که مسئولیتی را در جامعه بر عهده گرفتند، به خوبی شرایط مردم محروم را درک کنند و در راستای بر طرف کردن آن بکوشند.

اردوهای جهادی سبب خودسازی جهاد گران و مردم مناطق مرحوم می شود

علی کوه خیل فرمانده سپاه ناحیه نظر آباد با اشاره به روایتی از حضرت علی (ع) مبنی بر اینکه بزرگترین تفریح برای جوانان کار است، اظهار داشت:  کار کردن باعث صیقل روح و آرامش است.وی با بیان اینکه کار جهادی مایه خیر برکت است، افزود: اردوهای جهادی علاوه بر اینکه سبب خودسازی جهاد گران و مردم مناطق مرحوم می شود نشان می دهد که افرادی هستند که اگر بعد ها مسئولیت کاری را در جامعه بر عهده بگیرند، سخنگوی یک شهر خواهند بود.

کوه خیل در پایان ضمن تقدیر از این جهادگران، گفت: جهادگران با تمام سختی ها که در منطقه وجود دارد به محرومیت زدایی مشغول هستند.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 9551